Aczi

Marka założona w 2017 roku przez Agnieszkę i Grzegorza Czarnotów.

W Aczi projektujemy oraz tworzymy przedmioty z dziedziny sztuki użytkowej i dekoracyjnej. Projekty realizujemy sami oraz we współpracy z najlepszymi polskimi rzemieślnikami. Cenimy i wykorzystujemy do swoich projektów szlachetne i ponadczasowe materiały m.in. papier, stal oraz naturalne tkaniny. W naszej ofercie znajdziesz  obiekty dekoracyjne do wnętrz, meble i akcesoria.

Przez eksperymentalny proces twórczy poszukujemy nowych, ciekawych rozwiązań estetycznych i funkcjonalnych. Z obiektów staramy się wydobyć rzeźbiarskość, nadać im graficznego sznytu. Pragniemy tworzyć przedmioty nie tylko piękne ale również funkcjonalne, służące człowiekowi. Chcemy by dawały radość, cieszyły oko i wytrzymały próbę czasu.

Doceniamy sztukę i pracę rąk ludzkich, dlatego bardzo szeroko otwieramy się na innych twórców. Jako kolektyw tworzymy projekty, do których zapraszamy osoby mające unikatowe umiejętności. Dzięki tym współpracom nasze dzieła nabierają jeszcze większej wartości artystycznej, stają się unikatowe a nawet kolekcjonerskie.