Aczi

Wierzymy, że meble i dekoracje mogą być jednocześnie piękne, funkcjonalne i długowieczne.

 

Tworzymy i produkujemy w Polsce przedmioty dla każdego, niosące energię i smak nowoczesności.

 

Aczi to młode, energetyczne studio designu, którego organizm napędza pomysłowość pary artystów Agnieszki i Grzegorza. Projekty inspirowane naturą, geometrią i nowymi technologiami nie pozostają w miejscu, tworząc ponadczasowe przedmioty sztuki użytkowej i dekoracyjnej.

 

Aczi rozwija się i działa na co dzień w Warszawie. Przez eksperymentalny proces twórczy zespół Aczi poszukuje nowych, ciekawych rozwiązań estetycznych i funkcjonalnych. Z obiektów wydobywa się rzeźbiarskość i graficzny sznyt.

 

Meble, obiekty dekoracyjne do wnętrz i akcesoria to główne elementy kolekcji Aczi. Ceniąc wyjątkowość pracy ręcznej, wszystkie przedmioty realizowane są we współpracy ze sprawdzonymi polskimi rzemieślnikami z różnych zakątków kraju. Aczi wykorzystuje szlachetne i ponadczasowe materiały, jak: papier, stal i tkaniny naturalne. Takie podejście pozwala dostarczać klientom przedmioty niezwykle wytrzymałe, funkcjonalne, o nowoczesnej i unikatowej estetyce, która wnosi do wnętrz dużo energii i radości.

 

Aczi ma już swoich przyjaciół i chętnie wchodzi we współprace z innymi artystami. Efekty takich realizacji mają szczególne miejsce w filozofii Aczi. To dzieła o wielkiej wartości artystycznej, prawdziwe unikaty z walorami kolekcjonerskimi.

 

Karol Pomykała X Aczi
Oprawa Treści X Aczi

 

Jeśli interesuje Cię fotel lub sofa Aczi, napisz lub zadzwoń do projektantów. Przedstawią Ci dokładną ofertę, doradzą w wyborze materiału i stworzą Twój wyjątkowy mebel Aczi na specjalne zamówienie.